Biz Kimiz / Havadash.

Konvansiyonel Teslimat sistemlerini İnsansız Hava Araçlarıyla Değiştiriyoruz.

Havadash, sınırları zorlayan drone teslimat teknolojisi ile lojistik sektörünü yeniden tanımlıyor. Geleceğin teslimat yöntemleri üzerine kurulu vizyonumuzla, hızlı, verimli ve çevreci çözümler sunuyoruz.

Play Video

Misyonumuz

Misyonumuz, son teknoloji İHA'larımız ile güvenilir ve çevre dostu teslimat hizmetleri sunarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. Her teslimatımızda, zaman ve mesafe sınırlarını aşarak, mükemmel müşteri deneyimi yaratmayı amaçlıyoruz.

Başarılarımız

İlk tam otonom teslimatımızı başarıyla gerçekleştirdik. Denizden denize lojistik çözümleri ile yeni standartlar belirledik. Migros gibi büyük perakendeciler için özel çözümler geliştirdik

120+

Test Uçuşu

30+

Başarılı Teslimat

6

İş Birliği

3

Yıllık Deneyim

Ekibimizle Tanışın

Alanında uzman profesyonellerden oluşan ekibimiz, Havadash'ın inovatif ve sürdürülebilir hizmet anlayışını her gün daha da ileriye taşıyor.

teamMember1

Caner Topgüloğlu

CEO / Co-Founder

teamMember2

Arda Alkan

COO / Co-Founder

teamMember3

Ahmet Burhan Yaman

CTO / Co-Founder

teamMember5

Oğuzhan Ordukan

CMO / Co-Founder

Ekibimize Katılın, Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Havadash olarak, her yeni fikir ve projenin, yenilikçi hizmetlerimizin yarını şekillendirdiğine inanıyoruz. Siz de teknoloji ve lojistiğin sınırlarını zorlayan tutkulu bir ekip arıyorsanız, bize katılın. Kariyer yolculuğunuzda sıradaki adım için Yolla Tech’i keşfedin ve bizimle geleceği inşa edin.

Partnerlerimiz: